tungsten karbür kar temizleme aracı bıçak-1
tungsten karbür kar temizleme aracı bıçak-2
Bu Chinatungsten Online tarafından sunulan profesyonel tanıtan tungsten karbür kar temizleme aracı bıçak bir mini web sitesi......
>>daha

Tungsten karbür kar temizleme aracı bıçak

Nedir tungsten karbür kar temizleme aracı bıçak?
Tungsten karbür ürün sunduğumuz giyim ürünleri çoğu için performansını artırmak için iki farklı şekilde kullanılabilir. Karbür kesici kenarları öncelikle kar temizleme aracı ve greyder kesme kenarlarında kullanılır takılı. Karbür gömülü aşınma kenarları yükleyici, kazıyıcı, dozer ve motor greyder uygulamada kullanılan.

tungsten carbide snowplow truck
Biz çeşitli boyutlarda kar pulluk bıçakları için tungsten karbür uçlar üreten, tungsten karbür kar pulluk bıçağı yolda kar temizleme için kullanılır. Bu karbür uçlar tüm bakire hammadde ve HIP / sinterlenmiş yapılır, çok kaliteli ve mükemmel performansları olabilir. Ancak, fiyat çok rekabetçi.

Karbür takılı-bakire tungsten karbür uçlar kenar alt aşınma yüzey çiftçilik yüksek hızlı otoyol veya havaalanı pist için bu bıçak ideal bir o eşsiz dayanıklı özellikleri aşınma veren ve yapım birlikte öğütülmüş oluklar içine yerleştirilir.Başka bir soru veya tungsten karbür kar temizleme aracı bıçak soruşturma varsa, aşağıdaki yöntemlerle bizimle temas kurmaktan çekinmeyin:
E-postaları:sales@chinatungsten.com
Telefon: +86 592 5129696/86 592 5129595
Faks: +86 592 5129797

Daha Info>>
1.Tungsten Carbide
2.Cemented Carbide
3.Tungsten Carbide Knives